SPA nad morzem

dodaj obiekt

Hotel
Hotel Delfin Spa & Wellness
Kontakt:
Darłowska 15
Spa nad morzem
tel.: 94-314-89-50
Odległość od morza: 300m
Hotel Delfin Spa & Wellness położony jest w nadmorskiej - uzdrowiskowej miejscowości Dąbki, zaledwie 300metrów od morza i piaszczystej plaży oraz 900metrów od jeziorka Bukowo.
Zatrzymując się w pokojach Hotelu Delfin mogą Państwo skorzystać bezpłatnie z basenu, sauny fińskiej czy też jacuzzi.
Najmłodszym zapewniamy radosne chwile w sali zabaw.

Dysponujemy komfortowymi i doskonale wyposażonymi pokojami oraz apartamentami na miarę 5-ciu gwiazdek (łącznie 65) z balkonami i tarasami, jak i również domkami z osobnym wejściem.
Restauracja w Hotelu Delfin Spa & Wellness w Dąbkach, to możliwość całodziennego wyżywienia. Serwujemy tu dania kuchni polskiej jak i międzynarodowej, co pozwala nam zaspokoić każde nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Strefa SPA to wyjątkowe miejsce dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, które pozwala oderwać się od codzienności i zapomnieć o obowiązkach podczas zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych oraz kosmetycznych. Nasza oferta obejmuje szereg indywidualnie dobranych zabiegów w tym:
♦ zabiegi na twarz,
♦ zabiegi na ciało,
♦ masaże,
♦ zabiegi z zakresu odnowy biologicznej,
♦ zabiegi kosmetyczne,
♦ rehabilitacja.

Dodatkowym atutem jest lokalizacja Hotel Delfin Spa & Wellness, gdzie zwiększona zawartość jodu w powietrzu, niezwykle korzystnie wpływa na drogi oddechowe i pomaga uporać się z alergią tak często występującą w dzisiejszych czasach.

Przyjedź, a nie pożałujesz!!!
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką