SPA nad morzem

dodaj obiekt

Międzywodzie
Marena
Kontakt:
Turystyczna 1
Spa nad morzem
tel.: 91 381 38 93
Jeśli marzyli Państwo o wyjątkowym wypoczynku w Spa nad morzem – znaleźli Państwo obiekt idealny. W niepowtarzalnej nadmorskiej lokalizacji, wśród zieleni sosnowego lasu, doświadczą Państwo wielu wygód i niezapomnianych chwil. Marena Wellness & Spa w Międzywodziu to miejsce komfortowo wyposażone i zaaranżowane. Naszym Gościom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór usług.

Oferujemy komfortowe pokoje, przestronny basen ze strefą saun oraz jacuzzi, nastrojowe Spa z gabinetami zabiegowymi, gustowną restaurację z doskonałą kuchnią oraz staropolską Chatę z kominkiem i stołami do bilarda. Najmłodszych zapraszamy do Kącika Urwisa lub na plac zabaw zlokalizowany w naszym ogrodzie.

W czerwcu 2009 r. połączyliśmy wysoki standard wyposażenia z pięknem i bogactwem przyrody, aby zapewnić Państwu możliwość harmonijnego i pełnego relaksu w tym niepowtarzalnym Spa na Wyspie Wolin. Doceń w pełni zalety wypoczynku w Marena Wellness & Spa – rozkoszuj się otaczającą przyrodą, szumem fal, zielenią lasu, świeżym morskim powietrzem.
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką